KFD VITAPAK Vitamíny a organické minerály 90 tabliet na 45 dní

4.9 z 5
Predaných: 3796ks

Balenie: 90 tabliet Vitamíny a organické minerály KFD VITAPAK na 45 dní.
15,67 €

KFD VITAPAK Vitamíny a organické minerály 90 tabliet na 45 dní

Podľa názoru mnohých zákazníkov je KFD VitaPak + pravdepodobne najlepším produktom, ktorý sa v súčasnosti nachádza na trhu z hľadiska kvality - množstva porcií - ceny. Produkt obsahuje až 45 porcií - počas 45 dní doplňovania!

KFD Vitapak + je komplex uznávaný mnohými ako najlepší a najdôležitejší vitamín a minerály (vo väčšine organických foriem - citráty a laktáty - považované za lepšie ako cheláty! ). Potiahnuté a napriek vynikajúcemu zloženiu malé tablety dokonale prehltnú.

Výhody KFD Vitapak +:

  • Až 21 prísad , z toho 18 na úrovni 100% alebo viac dennej potreby - to znamená, že neexistuje homeopatia - ako v mnohých konkurenčných výrobkoch (kde je viac prísad, ale v dávkach nepostrehnuteľných pre telo).
  • Takmer všetky minerály v organických formách (laktáty a citráty), ktorých účinok alebo biologická dostupnosť sú dobre zdokumentované výskumom a nie marketingom (cheláty).
  • KFD Vitapak + môžu konzumovať ľudia s poruchami štítnej žľazy, ako je napríklad Hashimotov syndróm alebo Graves-Besadovova choroba (autoimunitné ochorenie štítnej žľazy) - kvôli nedostatku jódu.
  • Ideálne zloženie pre mužov (kvôli vysokej dávke zinku a selénu - 150%, respektíve 363% RWS).
  • Ideálne zloženie pre ženy bez vedomia - 100% železo RWS, kyselina listová a biotín (zlepšujú vzhľad pokožky, vlasov a nechtov).
  • Vysoká dávka organického horčíka a draslíka, ktorá je dôležitá pre ľudí trpiacich nadmernými svalovými kŕčmi.
  • Vďaka vysokej dávke chrómu si výrobok vyberajú ľudia, ktorí majú problémy so sladkými výrobkami (obsahujúcimi cukor).
  • Pre ľudí trpiacich anémiou bol produkt obohatený o organickú formu železa, vitamínu C, kyseliny listovej a vitamínu B12.
KFD VITAPAK Vitamíny a organické minerály 90 tabliet na 45 dní

Nenechajte sa zmiasť výrobkami s malým množstvom porcií vyrobených vo vizuálne väčších obaloch. 

Neodporúčame rozdeliť dávku na porcie, ktoré sa užívajú ráno alebo večer. 

Vyhýbajte sa výrobkom s podozrivým vysokým počtom vitamínov a doplnkov - zvyčajne sú najhoršími zdrojmi minerálov a vitamínov a ich množstvá sú stopové.

Vsádzajte na osvedčený produkt so špecifickým zložením - nový KFD Vitapak + je pravdepodobne najlacnejším produktom na trhu v pomere porcií / kvalita / cena.

Viac informácií
SKU:AL48
Stav produktu: Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.
Doprava: Objednávku spracujeme do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.
Garancia vrátenia peňazí: Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Reklamácie: Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, zašlite nám ho späť. Reklamáciu riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.
Recyklujeme: Tovar balíme do recyklovateľných a znovapoužiteľných obalov.