Ovulačné testy 10ks a tehotenský test 1ks testovacie prúžky

SKU: 217269940759

4.8 z 5
Predaných: 620ks

Balenie: 10ks ovulačné testy a 1ks tehotenský test / testovacie prúžky.

Momentálne nedostupné. Pre viac info nás kontaktujte.
Kategórie: Zdravie
2,40 €
cena s DPH

Ovulačné testy 10ks a tehotenský test 1ks testovacie prúžky

ovulačné testy 10ks a tehotenský test 1ks testovacie prúžky megamix.sk

Ovulačný test umožňuje stanoviť koncentráciu LH luteinizačného hormónu v moči. Hladina tohto hormónu je najvyššia tesne pred ovuláciou (maximálne hodnoty sa objavujú asi 24-36 hodín pred ovuláciou), takže vám umožňuje určiť, kedy je najpravdepodobnejšie otehotnenie. LH hormón je produkovaný prednou hypofýzou a jeho hladina sa mení počas menštruačného cyklu ženy. Pod vplyvom tohto hormónu sa v tele aktivujú mechanizmy na pretrhnutie folikulov. Po tejto operácii sa vajíčko extrahuje von. Na začatie testu musíte určiť priemernú dĺžku cyklu (počet dní od prvého dňa menštruácie do posledného dňa pred menštruáciou).

Ovulačný test sa nazýva aj test plodnosti, pretože vám umožňuje určiť, kedy je plodnosť ženy najvyššia. Je určený pre páry, ktoré majú problémy s počatím, pretože vám umožňuje presne určiť dátum ovulácie. Údaj o tom, kedy je plodnosť ženy najväčšia, umožňuje párom mať sex pred ovuláciou, čo zvyšuje pravdepodobnosť otehotnenia. Test plodnosti vám tiež umožňuje regulovať cyklus pomocou prírodných metód. Dátumy a časy LH testu a výsledky testu sa najlepšie zaznamenávajú, aby sa im počas návštevy ukázal lekár, ak máte problémy. To umožní gynekológovi diagnostikovať problém rýchlejšie alebo požiadať o podrobnejšie vyšetrenia. Test ovulácie by mali vykonávať aj ženy, ktoré sa pripravujú na umelé oplodnenie.

ovulačné testy 10ks a tehotenský test 1ks testovacie prúžky megamix.sk
ovulačné testy 10ks a tehotenský test 1ks testovacie prúžky megamix.sk

Materiál pre test je ženský moč, ale treba pamätať na to, že LH test by sa nemal robiť z ranného moču. Moč sa môže užívať večer, napríklad okolo 22:00, pretože to je najvyššia koncentrácia luteinizačného hormónu v krvi. Približne dve hodiny pred vykonaním testu obmedzte príjem tekutín. Test sa vykonáva niekoľko dní pred očakávanou ovuláciou. Žena by mala močiť (asi 50 - 100 ml) do čistej nádoby v rovnakom čase dňa. Pred vykonaním testu vyberte testovací prúžok z fóliového obalu tak, že ho uchopíte horným okrajom, aby ste sa nedotkli zvyšných častí prstami. Prúžok by mal byť ponorený do moču na čiaru vyznačenú na ňom a držaný asi 15 sekúnd. Po uplynutí tejto doby testovací prúžok vyberte položte ho na vodorovný povrch a sledujte, ako moč prechádza testovacou a kontrolnou zónou prúžku. Výsledok by sa mal odčítať do 5 minút po ponorení prúžku do moču, ale najneskôr do 10 minút. Pokyny na prečítanie ovulačného testu sú uvedené na blistri.

Dátum exspirácie: minimálne jeden rok.

Majú certifikáty CE a ISO, sú skladované vo vhodných podmienkach.

Podľa zákona o zdravotníckych pomôckach boli zaregistrované v URPL.

Test je veľmi jednoduchý na použitie:
  • 1. Vyberte test z fóliového vrecka.
  • 2. Odstráňte viečko, aby ste odhalili absorpčný hrot.
  • 3. Skúšku držte odkrytou absorpčnou špičkou nadol. Močte iba na absorpčný hrot, kým nie je úplne mokrý.
  • 4. Umiestnite test na rovný povrch s okienkom výsledku nahor a čakajte na výsledok testu. Výsledok si prečítajte po 10 minútach.
  • 5. Po jednom použití vyhoďte testovacie zariadenie do koša.
ovulačné testy 10ks a tehotenský test 1ks testovacie prúžky megamix.sk
Viac informácií
SKU: 217269940759
Stav produktu: Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.
Doprava: Objednávku spracujeme do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.
Garancia vrátenia peňazí: Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Reklamácie: Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, zašlite nám ho späť. Reklamáciu riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.
Recyklujeme: Tovar balíme do recyklovateľných a znovapoužiteľných obalov.