Perlová sľuda slnečné zlato II 10g

Balenie: perlová sľuda slnečné zlato II 10g.

Zloženie: fluórflogopit, oxid titaničitý, oxid železitý.

Krajina pôvodu: Čína.

6,35 €
cena s DPH

Perlová sľuda slnečné zlato II 10g

Perlová sľuda slnečné zlato II 10g
 

Dátum vypršania platnosti: 2025-08-18.

Zloženie: fluórflogopit, oxid titaničitý, oxid železitý.

Krajina pôvodu: Čína.

Pigment s perleťovým odtieňom. Je veľmi jemný, takže rovnomerne zafarbí kozmetiku intenzívnou farbou s perleťovou, saténovou žiarou.

Je ľahký, vďaka čomu sa neusadzuje na dne v mydlových základoch alebo géloch, šampónoch. Pigment s veľkosťou častíc 5 - 25 mikrónov.

V kozmetike sú široko používané perlové pigmenty a sľuda. Používajú sa ako vo farebnej kozmetike, ako sú očné tiene, základy, púdre, rúže, lícenky, tak aj v kozmetike osobnej starostlivosti - šampóny, sprchovacie gély, mydlá, telové mlieka.

Použitie sľudy v mydlových základoch

Použitie sľudy v tekutej kozmetike, ako sú šampóny, sprchovacie gély, pleťové vody

Po tekutom základe pridajte malé množstvo sľudy a intenzívne ich pretrepávajte, kým sa ingrediencie úplne a rovnomerne nezmiešajú. Ak chcete, aby bola kozmetika farebná, pridajte niekoľko kvapiek farbiva a intenzívne ho pretrepávajte, kým sa ingrediencie nezmiešajú.

Použitie do studených mydiel

V studených mydlách sa odporúča použiť ako vonkajšiu dekoráciu hotového mydla. V hotovom lúhovom mydle nie sú viditeľné lesklé, trblietavé častice sľudy, pri kontakte s lúhom sa môže sľuda meniť alebo stratiť farbu.

Bezpečnostné opatrenia: Nevdychujte prach.

Viac informácií
SKU: EFL-2818
Stav produktu: Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.
Doprava: Objednávku spracujeme do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.
Garancia vrátenia peňazí: Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Reklamácie: Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, zašlite nám ho späť. Reklamáciu riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.
Recyklujeme: Tovar balíme do recyklovateľných a znovapoužiteľných obalov.