Perlová sľuda strieborný brokát trblietky 100g

Balenie: perlová sľuda strieborný brokát trblietky 100g.

Zloženie: Mika CI77019, oxid titaničitý

Krajina pôvodu: Čína

31,78 €
cena s DPH

Perlová sľuda strieborný brokát trblietky 100g

Perlová sľuda strieborný brokát trblietky 100g

Dátum vypršania platnosti: 2026-01-18

Zloženie: Mika CI77019, oxid titaničitý

Krajina pôvodu: Čína

Pigment s veľkými, čírymi časticami striebra. Častice sú pomerne veľké, vďaka čomu vyniknú v kozmetike, sú viditeľne lesklé a pôsobia trblietavo. Pigment je ľahký, vďaka čomu sa neusadzuje na dne v mydlových základoch alebo géloch, šampónoch. Pigment s veľkosťou častíc 40 - 200 mikrónov.

V kozmetike sú široko používané perlové pigmenty a sľuda. Používajú sa ako vo farebnej kozmetike, ako sú očné tiene, základy, púdre, rúže, lícenky, tak aj v kozmetike osobnej starostlivosti - šampóny, sprchovacie gély, mydlá, telové mlieka.

Použitie sľudy v mydlových základoch

Do rozpusteného mydlového základu pridajte trochu sľudy a premiešajte. Ak chcete farebné mydlo so šumivými časticami, pridajte farebné farbivo.

Použitie sľudy v tekutej kozmetike, ako sú šampóny, sprchovacie gély, pleťové vody

Po tekutom základe pridajte malé množstvo sľudy a intenzívne ich pretrepávajte, kým nie sú ingrediencie úplne a rovnomerne zmiešané. Ak chcete, aby bola kozmetika farebná, pridajte niekoľko kvapiek farbiva a intenzívne ho pretrepávajte, kým sa ingrediencie nezmiešajú.

Používajte do studených mydiel

V studených mydlách sa odporúča použiť mik ako vonkajšiu dekoráciu hotového mydla. Lesklé, trblietavé sľudové strany nie sú v hotovom lúhovom mydle viditeľné.

Bezpečnostné opatrenia: Nevdychujte prach.

Viac informácií
SKU: EFL-2819
Stav produktu: Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.
Doprava: Objednávku spracujeme do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.
Garancia vrátenia peňazí: Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Reklamácie: Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, zašlite nám ho späť. Reklamáciu riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.
Recyklujeme: Tovar balíme do recyklovateľných a znovapoužiteľných obalov.