Prírodný ionizátor vzduchu 1kg soľná sviečka

SKU: 217470324778

4.92 z 5
Predaných: 125ks

Balenie: prírodný ionizátor vzduchu 1kg soľná sviečka

  • Výška: asi 9-10 cm
  • Šírka: asi 8-9 cm
Kategórie: Domácnosť
4,99 €
cena s DPH

Prírodný ionizátor vzduchu 1kg soľná sviečka

prírodný ionizátor vzduchu 1kg soľná sviečka megamix.sk

Vlastnosti:

 
  • Výška: asi 9-10 cm
  • Šírka: asi 8-9 cm

Prírodný ionizátor vzduchu - soľný svietnik s hmotnosťou 1 - 2 kg na čajovú sviečku priamo z úpätia Himalájí!

Každý soľný svietnik je prírodný a jedinečný, čo znamená, že nenájdeme dve identické kópie, preto sa ponúkaný produkt môže mierne líšiť tvarom a farbou od toho, ktorý je uvedený na fotografii.

Elektrické zariadenia, ktoré používame každý deň, sú zdrojmi pozitívnych iónov, ktoré sú škodlivé pre človeka, t.j. elektrosmog. Škodlivé účinky elektrosmogu, spočívajúce v akumulácii pozitívnych iónov, zhoršujú kvalitu vnútorného ovzdušia, čo následne nepriaznivo ovplyvňuje pohodu - fyzickú aj emocionálnu. Soľný svietnik je prírodný ionizátor vzduchu, ktorý účinne zvyšuje hladinu negatívnych iónov v miestnostiach.Účinok ionizácie vzduchu soľou vyplýva z jej fyzikálno-chemických vlastností objavených pred mnohými rokmi. V soľných svietnikoch sa ionizačný účinok dodatočne zvyšuje zahriatím soľného kryštálu so sviečkou vo vnútri. Vďaka tomu soľný svietnik zlepšuje kvalitu nášho okolia, a tým aj našu pohodu.

Bioenergoterapeuti a homeopati v západnej Európe už dlho odporúčajú svietniky z krištáľovej soli ako pomoc pri liečbe alergií, astmy, dýchacích a kardiovaskulárnych chorôb.

Primitívne národy už poznali silu kryštálov soli a ich liečivé sily. Muži v medicíne v Afrike a Indii opatrne dávali pacientovi na hlavu vybrané nugety na terapeutické účely. Pre Nemcov a Keltov slúžila sila krištáľovej soli nielen medicíne, soľné kryštály zo zeme boli pre nich „bielym zlatom“. Mohli ju použiť na konzervovanie lovenej koristi, slúžila trvanlivosti potravín, vďaka čomu boli dlhšie fit.

Soľné svietniky sa pre svoje nádherné a sýte farby používajú aj pri farebnej terapii, teda pri chromoterapii. Ich upokojujúce svetlo pomáha neurotickým ľuďom a ľuďom trpiacim nespavosťou.

Viac informácií
SKU: 217470324778

Stav produktu

Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.

Doprava

Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.

Garancia vrátenia peňazí

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Recyklujeme

Tovar balíme do recyklovateľných a znovapoužiteľných obalov.

Reklamácie

Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, zašlite nám ho späť. Reklamáciu riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.