Sale

Slzný plyn sprej 40ml Walther Military Gas

SKU: 217461875245

4.9 z 5
Predaných: 1619ks

Balenie: 1ks slzný plyn sprej 40ml na sebaobranu.

Výrobca: Umarex & Walther Nemecko.

Od 18+ rokov.

9,28 €
cena s DPH

Slzný plyn 40ml

Slzný plyn 40ml Walther Military Gas megamix.sk

Podrobnosti o produkte


Praktická nádoba s korením, ktorá umožňuje účinnú obranu proti agresívnemu útočníkovi aj pod vplyvom alkoholu a psychoaktívnych látok.

Nádoba obsahuje 10% dráždivé OC (Oleoresin Capsicum) vrátane 13,3% MC (hlavné kapsaicinoidy), ktoré sa v ejektovanej zmesi nakoniec premenia na 1,33% MC.

Uvoľnená zmes v kontakte s očami útočníka vedie k ich silnému podráždeniu, ostrej bolesti, trhaniu a spôsobuje zmätok, ktorý odrádza od pokračujúcich agresívnych akcií.

Dýza vylučuje dráždidlo vo forme kužeľa (oblaku), čo uľahčuje zasiahnutie rýchlo sa pohybujúceho cieľa. Okrem toho sa dráždivá látka rozprašuje týmto spôsobom do dýchacích ciest útočníka, čo zvyšuje paralyzujúci účinok.

Spôsob použitia slyného plynu


Spôsob použitia: v prípade núdze namierte na čiaru oka útočníka a pevne stlačte páku. Rozprašujte zo vzdialenosti najviac 4 metre. Pre pozastavenie uvoľnite tlak. Jeden sekundový kontakt s látkou zneškodňuje útočníka asi 30 minút. Plynné komponenty spôsobujú dočasnú slabosť videnia spôsobenú nedobrovoľným zavretím očí a podráždením spojoviek. Ďalším účinkom používania plynu je podráždenie dýchacích ciest. Slzné plyny sú netoxické a bezpečné pre životné prostredie - dostupné bez povolenia.


Technické údaje

  • objem: 40 ml
  • zloženie: 10% OC, 1,33% MC
  • výkon: 2 000 000 jednotiek Scoville
  • výška nádoby: 85 mm
  • efektívny dosah: do 4 metrov
  • hmotnosť: 50 g
  • výrobca: Umarex & Walther, Nemecko
Slzný plyn 40ml Walther Military Gas megamix.sk
Viac informácií
SKU: 217461875245
Stav produktu: Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.
Doprava: Objednávku spracujeme do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.
Garancia vrátenia peňazí: Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Reklamácie: Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, zašlite nám ho späť. Reklamáciu riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.
Recyklujeme: Tovar balíme do recyklovateľných a znovapoužiteľných obalov.