Sprej na komárov kliešťov super silný MUGGA 50%

4.92 z 5
Predaných: 111ks

Balenie: 1ks 75ml super silný sprej na komárov kliešťov MUGGA 50%.
Kategórie:
12,00 €
cena s DPH

Sprej na komárov kliešťov super silný MUGGA 50%.

Sprej na komárov kliešťov super silný MUGGA 50% megamix.sk

Sprej na komárov kliešťov super silný MUGGA 50%

Mugga Spray 50% DEET je osvedčený a mimoriadne účinný prípravok, ktorý sa už roky používa ako ochranný prostriedok proti uhryznutiu hmyzom (aj v armáde). Tento produkt je nenahraditeľný počas prázdnin, ako aj počas výletov do tropických krajín.

Repelent proti komárom (európsky a tropický), kliešte, muchy, muchy, mučenky (koňské muchy), komáre a roztoče. Jedna aplikácia chráni v priemere 12 hodín pred použitím v miernom podnebí a 7 až 10 hodín v tropickom podnebí. Účinnosť produktu môže ovplyvniť teplota, vlhkosť a potenie pokožky.

Používanie

Pomocou aplikátora nastriekajte malé množstvo Mugga® na exponované časti tela a odevy zo vzdialenosti asi 20 cm. Nepoužívajte na plasty (remienky, slnečné okuliare), syntetické látky. Vyvarujte sa očí, nosa a úst.

Mugga® Spray nedráždi pokožku a nespôsobuje nečistoty. Nemal by sa však aplikovať na poranenia, rany alebo podráždenú pokožku. Pri aplikácii na tvár si najskôr striekať ruky a potom natrieť na tvár.

Pred použitím kliešťov Mugga® a repelentov proti komárom si prečítajte štítok na obale. Nepoužívať u detí mladších ako 18 rokov.

Prísady

Účinná látka 500 g / l N, N-diety-3-metylbenzamid (DEET 50%), etanol 383,1 g / l, benzoát denatonium 0,01 g / l a frakcie rastlinných olejov.

Výrobca

Jaico RDP

Sprej na komárov kliešťov super silný MUGGA 50% megamix.sk
Viac informácií
SKU: 217363048536
Stav produktu: Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.
Doprava: Objednávku spracujeme do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.
Garancia vrátenia peňazí: Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Reklamácie: Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, zašlite nám ho späť. Reklamáciu riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.
Recyklujeme: Tovar balíme do recyklovateľných a znovapoužiteľných obalov.