VICHY LIFTACTIV SUPREME CERA na suchú pokožku 50ML

SKU: 218952209361

5 z 5
Predaných: 23ks

VICHY LIFTACTIV SUPREME CERA na suchú pokožku 50ML.

Indikácie: hlboké vrásky; strata pevnosti; visiace rysy tváre; unavený pohľad. Výrobok je určený na starostlivosť o suchú pokožku, vhodný pre citlivú pokožku, na použitie po veku 40 rokov.

Kategórie: Zdravie | Krása
43,13 €
cena s DPH

VICHY LIFTACTIV SUPREME CERA suchá pokožka 50ML.

vichy liftactiv supreme cera suchá pokožka 50ml megamix.sk

VICHY Liftactiv Supreme pre suchú pokožku. Poskytuje okamžité zlepšenie vzhľadu pokožky.

Pôsobí na vrásky a známky únavy a zároveň pôsobí proti účinkom starnutia, ktoré sa objavujú počas dňa: pokožka je svieža, hladká a hebká a vyhladzujú sa tváre.

Krém má krémový zamatový vzhľad, nemastnú a nelepivú konzistenciu. Vhodný pre citlivú pokožku. Komplex Day-Proof (5% ramnózy, neohesperínu, adenozínu a kofeínu) má silný dermodefektívny účinok. Ramnóza obsiahnutá v produkte 5% zlepšuje hrúbku epidermy, posilňuje epidermálne spojenie a stimuluje produkciu kolagénu VII.

V kombinácii s neohesperidínom je schopný zlepšiť komunikáciu medzi dermou a epidermou, pomáha udržiavať rovnováhu buniek a stimuluje produkciu kolagénu VII.

Indikácie: hlboké vrásky; strata pevnosti; visiace rysy tváre; unavený pohľad. Výrobok je určený na starostlivosť o suchú pokožku, vhodný pre citlivú pokožku, na použitie po veku 40 rokov.

Spôsob použitia: ráno nanášajte na čistú pokožku, ktorá sa rovnomerne šíri po celej tvári. Prípravok sa môže podľa potreby použiť dvakrát denne: ráno a večer.

Viac informácií
SKU: 218952209361
Stav produktu: Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.
Doprava: Objednávku spracujeme do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.
Garancia vrátenia peňazí: Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Reklamácie: Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, zašlite nám ho späť. Reklamáciu riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.
Recyklujeme: Tovar balíme do recyklovateľných a znovapoužiteľných obalov.