Zrnková káva Lavazza Qualita Oro 1kg

4.95 z 5
Predaných: 1553ks

Balenie: 1kg zrnková káva Lavazza Qualita Oro.

  • Zloženie: 100% Arabica.
  • Intenzita: 5/10.
  • Balenie: 1000g.
  • Dátum praženia kávy: čerstvá podľa skladu.
Kategórie: Domácnosť | Kuchyňa
24,13 €
cena s DPH

Zrnková káva Lavazza Qualita Oro 1kg.

Zrnková káva Lavazza Qualita Oro 1kg megamix.sk

Lavazza Qualita Oro 1 kg kávových zŕn

Lavazza Qualita Oro je stopercentná Arabica dokonale známa každému milovníkovi talianskej kávy. Úspech tejto zmesi je výsledkom zloženia najlepších zŕn a ich správneho pálenia.

To všetko robí Qualita Oro jedinečnou chuťou a podmanivou arómou. Zrná sa pestujú na rastlinách nachádzajúcich sa v Afrike a Strednej Amerike a stredné popálenie im dáva jedinečný charakter, ktorý poteší mnohých znalcov.

Spôsoby prípravy

Lavazza Qualita Oro je zrnková káva, ktorá sa skvele hodí na prípravu v automatoch a kávovaroch. Mletie zŕn na správnu hrúbku umožní kávu variť v kávovare, French Press alebo tradičným spôsobom.

Lavazza Qualita Oro funguje najlepšie ako aromatické espresso alebo veľká čierna káva. Po pridaní mlieka poteší aj milovníkov zamatového cappuccina.

Jemná, sladká chuť a kvetinová aróma

Kávové zrná Lavazza Qualita Oro sa vyrábajú výlučne z vysoko kvalitnej arabiky, preto má nízku hladinu kofeínu a bez nej sa môže konzumovať až neskoro popoludní.

Správna príprava kávy Qualita Oro nám umožňuje extrahovať z nej najlepšiu chuť. Lavazza Qualita Oro zaujme jemnou sladkou chuťou a jej neuveriteľná aróma pripomína zmes kvetov a ovocia.

  • Zloženie: 100% Arabica
  • Intenzita: 5/10
  • Balenie: 1000 g
  • Dátum praženia kávy: čerstvá podľa skladu.
Zrnková káva Lavazza Qualita Oro 1kg megamix.sk
Zrnková káva Lavazza Qualita Oro 1kg megamix.sk
Viac informácií
SKU: 218305397970
Stav produktu: Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.
Doprava: Objednávku spracujeme do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.
Garancia vrátenia peňazí: Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Reklamácie: Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, zašlite nám ho späť. Reklamáciu riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.
Recyklujeme: Tovar balíme do recyklovateľných a znovapoužiteľných obalov.