Sada na predĺženie nechtov 120ks Semilac TIPSY CLEAR + lepidlo 7g

4.88 z 5
Predaných: 333ks

Balenie: Sada na predĺženie nechtov 120ks Semilac TIPSY CLEAR + lepidlo 7g.

Momentálne nedostupné. Pre viac info nás kontaktujte.
Kategórie: Kozmetika
9,09 €
cena s DPH

Sada na predĺženie nechtov 120ks Semilac TIPSY CLEAR + lepidlo 7g

Sada na predĺženie nechtov 120ks Semilac TIPSY CLEAR + lepidlo 7g megamix
 

Zloženie súpravy:

  • Tipsy Clear 120ks,
  • Obsah: 7 gramov,
  • Farba: priehľadná.
Sada na predĺženie nechtov 120ks Semilac TIPSY CLEAR + lepidlo 7g megamix
 

Vysoko kvalitné hroty z materiálu ABS, ideálne na predĺženie prirodzenej nechtovej platničky. Špičky Semilac majú klasický tvar a sú priehľadné, takže ich ľahko zladíte so svojim stylingom v akejkoľvek farbe. Špeciálne tvarované hroty sa vyznačujú pružnou štruktúrou a veľkým vreckom, ktoré zaručuje pohodlné nanášanie lepidla a následne trvanlivosť manikúry.

Balenie obsahuje 120 kusov vysoko kvalitných tipov - ľahko nájdete také, ktoré sa dokonale zhodujú s typom a veľkosťou vašich nechtov. Tvarované tipy sú ideálne na vytvorenie stylingu gélovou metódou.

Jednoduché a príjemné použitie produktu si zamilujete. Stačí si štandardne pripraviť nechtovú doštičku, potom v mieste vrecka na špičky naniesť lepidlo a nalepiť ho priamo na prírodný necht.

Vysoko kvalitné, veľmi silné lepidlo na špičky, ktoré zaisťuje ich dokonalé priľnutie k nechtovej platničke a následne trvanlivosť vášho stylingu. Transparentné lepidlo Semilac je veľmi odolné, ale zostáva jemné k prírodnému nechtu. Toto rýchlo schnúce lepidlo spája špičky s nechtovou platničkou za pár sekúnd. Dá sa ním tiež nalepiť na nechty rôzne druhy ozdôb. Vďaka tomu môžete bez mihnutia oka zmeniť štýl manikúry a prispôsobiť ju okolnostiam a svojej nálade.

Aplikácia: Pomocou štetca naneste na vrecko špičiek lepidlo Semilac. Potom prilepte hroty na pripravené okvetné lístky.

Sada na predĺženie nechtov 120ks Semilac TIPSY CLEAR + lepidlo 7g megamix
Viac informácií
SKU: 218728955447
Stav produktu: Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.
Doprava: Objednávku spracujeme do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.
Garancia vrátenia peňazí: Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Reklamácie: Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, zašlite nám ho späť. Reklamáciu riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.
Recyklujeme: Tovar balíme do recyklovateľných a znovapoužiteľných obalov.