Korálky

Ponúkame širokú škálu korálok z rôznych materiálov vrátane drevených korálok, korálok na navliekanie pre výrobu náramkov a náhrdelníkov a korálok pre deti.

Drevené korálky sú tradičnou a obľúbenou voľbou pre tvorbu šperkov a dekorácií. Sú k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a dá sa s nimi vytvoriť mnoho krásnych a originálnych náramkov a náhrdelníkov.

Korálky na navliekanie sú ideálne pre tých, ktorí majú radi tvorivé projekty a radi si vyrábajú svoje vlastné šperky. Sú k dispozícii v rôznych farbách a tvaroch a môžu byť kombinované s rôznymi prvkami, ako sú napríklad korálky z iných materiálov alebo perličky.

Korálky pre deti sú bezpečné a zábavné. Sú k dispozícii v rôznych farbách a tvaroch a môžu byť použité pre tvorbu náramkov a náhrdelníkov alebo na dekorovanie iných predmetov.

V našom eshope nájdete rôzne druhy korálok pre vaše tvorivé projekty. Naše korálky sú kvalitné a bezpečné pre použitie, či už pre deti alebo dospelých. Vyberte si z našej širokej ponuky korálok ešte dnes a začnite vytvárať krásne a originálne šperky a dekorácie.

Zobraziť ako Grid Zoznam

7 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. Korálky na navliekanie výrobu náramkov náhrdelníkov FrostedKorálky na navliekanie výrobu náramkov náhrdelníkov Frosted
  Korálky na navliekanie výrobu náramkov náhrdelníkov Frosted
  Zľavnená cena 20,85 € 17,37 € Bežná cena 22,50 €
 2. Korálky na navliekanie výrobu náramkov náhrdelníkov CrackleKorálky na navliekanie výrobu náramkov náhrdelníkov Crackle
  Korálky na navliekanie výrobu náramkov náhrdelníkov Crackle
  Zľavnená cena 20,05 € 16,71 € Bežná cena 22,50 €
 3. Korálky na navliekanie výrobu náramkov náhrdelníkov mramorKorálky na navliekanie výrobu náramkov náhrdelníkov mramor
  Korálky na navliekanie výrobu náramkov náhrdelníkov mramor
  Zľavnená cena 20,05 € 16,71 € Bežná cena 22,50 €
 4. Korálky na navliekanie výrobu náramkov náhrdelníkovKorálky na navliekanie výrobu náramkov náhrdelníkov
  Korálky na navliekanie výrobu náramkov náhrdelníkov
  Zľavnená cena 20,85 € 17,37 € Bežná cena 22,50 €
Zobraziť ako Grid Zoznam

7 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer