Lis na cesnak Konighoffer Lido 18 cm

SKU: 235907558774757

12,20 € 10,17 €
O produkte

Počet prvkov: 1.
Sada obsahuje: lis na cesnak, dĺžka: 18.
Výška (cm): 3.
Dĺžka (cm): 18.
Šírka (cm): 5.
Materiál: nehrdzavejúca oceľ, plast.
Farba: čierna, strieborná.
Vzor / ornament / textúra: lesklý.
Rukoväť: čierna, plastová.
Doplňujúce informácie: sitko, dĺžka: 3 cm, šírka: 4 cm, výška: 2 cm, pre predĺženú životnosť produktu sa odporúča prať ručne, čierna plastová rúčka, vonkajšia povrchová úprava: lesklá.
Čistá hmotnosť (g): 220.

Lis na cesnak Konighoffer Lido 18 cm

Pevné uchopenie a protišmiková rukoväť lisu sú dobrým predpokladom ľahkého pučenia cesnaku. Každý strúčik cesnaku poriadne zlisujete. Jednoduché čistenie a údržba. Povrch rukoväte je pokrytá čiernym mäkkým plastom pre dobrý úchop. Vyrobené z odolnej a hygienickej nehrdzavejúcej ocele. Moderný dizajn (minimalizmus a elegancia).

Lis na cesnak Konighoffer Lido 18 cm megamix.sk
Lis na cesnak Konighoffer Lido 18 cm megamix.sk

Cesnak je veľmi aromatická a obľúbená zelenina v kuchyni. Je vhodný nielen k mäsu, ale aj k omáčkam, zelenine a dokonca aj k šalátom, plnkám a ako prídavok k mlieku počas chladného obdobia. Správne vyrobený a funkčný lis na cesnak je preto jedným z povinných kuchynských doplnkov. Tento model bol vyrobený z nehrdzavejúcej ocele (hygienický a ľahko sa čistí). Rukoväť má čiernu povrchovú úpravu soft touch, ktorá je príjemná na dotyk a ponúka užívateľovi dobrú ochranu pred šmykaním lisu v ruke. Za pozornosť tiež stojí solídne spracovanie produktu, ktorý vám určite poslúži mnoho rokov. Lisovacia časť tesne prilieha k sebe, čím dôkladne zlisujete obľúbený cesnak. Ten bude správne rozdrvený a nezanechá príliš veľké kúsky. Moderný a elegantný dizajn je charakteristickým prvkom lisu KönigHOFFER z produktovej rady Lido. Ak chcete vytvoriť súpravu kuchynských doplnkov, táto séria obsahuje aj otvárač na fľaše, škrabku na ovocie a zeleninu, luskáčik na orechy, krájač na pizzu, vývrtku a otvárač na konzervy.

Viac informácií
Váha [kg]0.220000
SKU235907558774757