Magnetické guličky strieborné 5mm 216ks + krabička

Balenie: 216ks magnetické guličky pre deti 5mm a krabička Neocube.

  • Vysokoenergetické magnetické guličky pre deti typu N35.
  • Počet guličiek: 216ks.
  • Priemer magnetickej guličky: 5 mm.
  • Farba: strieborné.
  • Rozmery celej kocky (216 ks): 65 x 40 mm.
  • Balenie: hliníková krabica - ideálny darček.
Skladom: 1

SKU: EMG-273

4.9 / 5
Predaných: 81ks

20,00 € 16,67 €

Magnetické guličky strieborné 5mm 216ks a krabička

NeoCube je sada 216 gúľ silných neodýmových magnetov s priemerom 5 mm, ktorá vám poskytne hodiny skvelej zábavy.


Silne priťahujúce magnety vytvárajú úžasnú hádanku. NeoCube je známy po celom svete a teraz je k dispozícii na Slovensku.


Hranie s NeoCube môže rozvíjať naše inovácie a rozvíjať ďalšie zručnosti. Použitie NeoCube na vytváranie rôznych tvarov trénuje obe hemisféry mozgu, pretože to vyžaduje, aby sme boli kreatívni a konštruktívni.


NeoCube pozostáva z 216 guličiek z najsilnejších neodýmových magnetov na svete. Sú to vysokoenergetické magnety v tvare dokonale poniklovanej gule. Vďaka týmto parametrom gule vytvárajú silné magnetické pole, ktoré umožňuje interakciu a príťažlivosť. Takéto silné magnetické pole umožňuje vytvárať neuveriteľné geometrické a priestorové formy. Vytvorené konštrukcie sú veľmi odolné a niekedy musíte vyvinúť značné sily na odpojenie guličiek.


NeoCube je skutočne jedinečná položka. Každý, kto má v rukách tieto malé magnetické guličky pre deti, ich chce mať stále so sebou. Veľkosť NeoCube vám umožní vziať si ju kamkoľvek a budete s ňou vždy v centre pozornosti, pretože s ňou chce každý hrať. Neocube je vynikajúca hračka pre každého.

magnetické guličky strieborné 5mm Neocube megamix.sk
Viac informácií
SKUEMG-273