Magnetické guličky fluorescenčné 5mm 216ks + krabička

Balenie: 216ks fluorescenčné magnetické guličky pre deti 5mm a krabička Neocube.

  • Vysokoenergetické magnetické guličky pre deti typu N35.
  • Počet guličiek: 216ks.
  • Priemer magnetickej guličky: 5 mm.
  • Farba: fluorescenčné.
  • Rozmery celej kocky (216 ks): 65 x 40 mm.
  • Balenie: hliníková krabica - ideálny darček.

V tme svietiace magnetické guličky majú fosforeskujúcu vrstvu. Aby začali svetielkovať,  "nabite" ich najprv pár minút pod svietiacou žiarovkou. Po premiestnení do tmy budú vydávať jemné zelenkavé svetlo. Darujte magnetické NeoCube guličky svojim blízkym, prekvapte ich silou magnetov a obrovským množstvom zostaviteľných variácií, ktoré po nasvietení navyše svetielkujú.

Skladom: 1

SKU: EMG-270

4.8 z 5
Predaných: 56ks

14,35 €
cena s dph

Magnetické guličky fluorescenčné 5mm 216ks a krabička

magnetické guličky fluorescenčné 5mm Neocube megamix.sk

Popis:

NeoCube je sada 216 gúľ silných neodýmových magnetov s priemerom 5 mm, ktorá vám poskytne hodiny skvelej zábavy.

Silne priťahujúce magnety vytvárajú úžasnú hádanku. NeoCube je známy po celom svete a teraz je k dispozícii na Slovensku.

Hranie s NeoCube môže rozvíjať naše inovácie a rozvíjať ďalšie zručnosti. Použitie NeoCube na vytváranie rôznych tvarov trénuje obe hemisféry mozgu, pretože to vyžaduje, aby sme boli kreatívni a konštruktívni.

NeoCube pozostáva z 216 guličiek z najsilnejších neodýmových magnetov na svete. Sú to vysokoenergetické magnety v tvare dokonale poniklovanej gule. Vďaka týmto parametrom gule vytvárajú silné magnetické pole, ktoré umožňuje interakciu a príťažlivosť. Takéto silné magnetické pole umožňuje vytvárať neuveriteľné geometrické a priestorové formy. Vytvorené konštrukcie sú veľmi odolné a niekedy musíte vyvinúť značné sily na odpojenie guličiek.

NeoCube je skutočne jedinečná položka. Každý, kto má v rukách tieto malé magnetické guličky pre deti, ich chce mať stále so sebou. Veľkosť NeoCube vám umožní vziať si ju kamkoľvek a budete s ňou vždy v centre pozornosti, pretože s ňou chce každý hrať. Neocube je vynikajúca hračka pre každého.

Viac informácií
SKUEMG-270