Perlová sľuda zlatá perla 10g

Balenie: perlová sľuda zlatá perla 10g.

Zloženie: CI77891.

Krajina pôvodu: Nemecko.

6,36 €
cena s DPH

Perlová sľuda zlatá perla 10g

Perlová sľuda zlatá perla 10g
 

Dátum vypršania platnosti: 31.5.2025.

Zloženie: CI77891.

Krajina pôvodu: Nemecko.

Pigment zlatého odtieňa Je to pigment s jemnejšími časticami. Vytvára zlatú žiaru s mierne viditeľnými, veľmi jemnými šumivými časticami.

Pigment s veľkosťou častíc 10 - 100 mikrónov.

V kozmetike sú široko používané perlové pigmenty a sľuda. Používajú sa ako vo farebnej kozmetike, ako sú očné tiene, základy, púdre, rúže, lícenky, tak aj v kozmetike osobnej starostlivosti - šampóny, sprchovacie gély, mydlá, telové mlieka.

Použitie sľudy v mydlových základoch

Do rozpusteného mydlového základu pridajte trochu sľudy a premiešajte. Ak chcete farebné mydlo so šumivými časticami, pridajte farebné farbivo.

Použitie sľudy v tekutej kozmetike, ako sú šampóny, sprchovacie gély, pleťové vody.

Po tekutom základe pridajte malé množstvo sľudy a intenzívne ich pretrepávajte, kým nie sú ingrediencie úplne a rovnomerne zmiešané. Ak chcete, aby bola kozmetika farebná, pridajte niekoľko kvapiek farbiva a intenzívne ho pretrepávajte, kým sa ingrediencie nezmiešajú.

Používajte do studených mydiel

V studených mydlách sa odporúča použiť mik ako vonkajšiu dekoráciu hotového mydla. Lesklé, trblietavé sľudové strany nie sú v hotovom lúhovom mydle viditeľné.

Bezpečnostné opatrenia: Nevdychujte prach.

Viac informácií
SKU: EFL-2715
Stav produktu: Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.
Doprava: Objednávku spracujeme do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.
Garancia vrátenia peňazí: Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Reklamácie: Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, zašlite nám ho späť. Reklamáciu riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.
Recyklujeme: Tovar balíme do recyklovateľných a znovapoužiteľných obalov.