Police

Ponúkame širokú škálu skriniek a políc, vrátane skríň na topánky so sedadlom z bambusu, políc na knihy, rustikálnej hnedej dreva a kovu, rohových políc, stolíkov s poličkou, skriniek s poličkou a šuflíkom, kúpelňových skriniek a modulárnych skriniek na topánky.

Police na knihy sú ideálne pre knihy, dekorácie a iné veci. Sú k dispozícii v rôznych farebných kombináciách a veľkostiach, aby sa hodili k vašej izbe.
Rohové poličky sú šikovným riešením pre priestor v rohoch izieb alebo kancelárií. Sú k dispozícii v rôznych materiáloch, vrátane rustikálnej hnedej dreva a kovu. Stolíky s poličkou sú ideálne pre rôzne účely, vrátane práce na počítači alebo konzumácie nápojov. Majú dostatok miesta pre rôzne veci a pridávajú štýlový prvok do vášho interiéru. Skrinky s poličkou a šuflíkom sú skvelým riešením pre úložný priestor a organizáciu. Kúpelňové skrinky poskytujú úložný priestor pre kozmetiku a iné potrebné veci.

V našom eshope nájdete rôzne veľkosti a dizajny skriniek a políc, aby ste mohli vybrať ten správny pre vaše potreby. Všetky naše skrinky a poličky sú kvalitné a spoľahlivé, aby vám poskytli pohodlné úložné riešenie po mnoho rokov. Vyberte si z našej širokej ponuky skriniek a políc ešte dnes a doprajte si praktické a štýlové úložné riešenie pre váš domov alebo kanceláriu.

Zobraziť ako Grid Zoznam

6 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Grid Zoznam

6 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer