Stoličky

Stoličky sú našou špecializáciou a ponúkame širokú škálu rôznych typov vrátane barových stoličiek, kancelárskych kresiel, otočných kancelárskych kresiel a skladacích stoličiek s úložným priestorom. Sme presvedčení, že každý si nájde u nás stoličku, ktorá mu vyhovuje. Naše stoličky sú vyrobené z kvalitných materiálov a ich ergonomický dizajn zaručuje pohodlné sedenie. Ak hľadáte kvalitné riešenie pre vaše sedenie, neváhajte si vybrať zo širokej ponuky stoličiek od nás.

Barové stoličky sú ideálne pre barové pulty alebo vysoké stoly. Sú k dispozícii v rôznych výškach a farbách, aby sa hodili k vašej kuchyni alebo obývacej izbe. Naše barové stoličky sú pohodlné a stabilné, aby vám poskytli pohodlné sedenie.

Kancelárske kreslá sú ideálne pre prácu na počítači alebo dlhodobé sedenie. Naše kancelárske kreslá sú pohodlné a ergonomické, aby vám pomohli udržať správnu polohu tela počas práce. K dispozícii sú aj otočné kancelárske kreslá, ktoré umožňujú jednoduchú rotáciu a pohyb.

Skladacie stoličky sú skvelým riešením pre malé priestory alebo keď potrebujete ľahko prepraviteľnú stoličku. Naše skladacie stoličky majú aj úložný priestor, čo je ideálne pre ukladanie rôznych vecí.

V našom eshope nájdete rôzne veľkosti a dizajny stoličiek, aby ste mohli vybrať ten správny pre vaše potreby. Všetky naše stoličky sú kvalitné a spoľahlivé, aby vám poskytli pohodlné sedenie po mnoho rokov. Vyberte si z našej širokej ponuky stoličiek ešte dnes a užívajte si pohodlné a štýlové sedenie v vašom domove alebo kancelárii.

Zobraziť ako Grid Zoznam

Položky 1-20 z 26

Page
na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. Stolička TINI modré zamat 4ksStolička TINI modré zamat 4ks
  Stolička TINI modré zamat 4ks
  367,00 € 305,83 €
 2. Stolička CAPRICE bordo 4ksStolička CAPRICE bordo 4ks
  Stolička CAPRICE bordo 4ks
  448,00 € 373,33 €
 3. Stolička CAPRICE čierne 4ksStolička CAPRICE čierne 4ks
  Stolička CAPRICE čierne 4ks
  448,00 € 373,33 €
 4. Stolička CAPRICE zelené 4ksStolička CAPRICE zelené 4ks
  Stolička CAPRICE zelené 4ks
  448,00 € 373,33 €
Zobraziť ako Grid Zoznam

Položky 1-20 z 26

Page
na stránku
Nastaviť zostupný smer