Sklenené fľaše

V ponuke sklenené fľaše na alkohol, pálenku, na víno, pivo či sirupy. Sklenené nádoby a dózy. ⭐ Naša ponuka sklenených fliaš je široká a ponúkame rôzne veľkosti od 50ml až 1 l a tvary. Pre tých, ktorí hľadajú tradičné a elegantné riešenie, máme k dispozícii klasické sklenené fľaše s uzáverom. Pre tých, ktorí hľadajú niečo netradičné, máme rôzne inovatívne tvary a veľkosti. Pre tých, ktorí hľadajú sklenené fľaše na pálenky, máme špeciálne navrhnuté fľaše, ktoré sú určené na dlhodobé uskladnenie a ochranu obsahu. Naše sklenené fľaše na pálenky sú dostupné v rôznych veľkostiach, aby vyhoveli všetkým požiadavkám na uskladnenie.

Sklenené fľaše sú vyrobené z kvalitného skla a sú navrhnuté tak, aby chránili obsah a zároveň vynikali svojou jedinečnou eleganciou. Pre tých, ktorí hľadajú štýlový spôsob, ako si uložiť svoje najobľúbenejšie alkoholické nápoje alebo pálenky, tieto sklenené fľaše sú ideálnou voľbou. Sú perfektným spôsobom ako darovať svojim blízkym niečo osobné a jedinečné.

U nás nájdete všetko, čo potrebujete na uskladnenie a prezentáciu vašich najobľúbenejších alkoholových nápojov a páleniek. Objednajte si ešte dnes a vychutnajte si skvelé nápoje v elegantnej a štýlovej sklenenej fľaši.

Zobraziť ako Grid Zoznam

Položky 1-20 z 126

Page
na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. Skladom: 1
 2. Skladom: 5
 3. Skladom: 2
 4. Skladom: 1
 5. Skladom: 1
 6. Skladom: 6
 7. Skladom: 2
 8. Skladom: 4
 9. Skladom: 4
 10. Skladom: 4
 11. Skladom: 3
 12. Skladom: 10
 13. Skladom: 1
 14. Skladom: 1
Zobraziť ako Grid Zoznam

Položky 1-20 z 126

Page
na stránku
Nastaviť zostupný smer